Pametnom dosta: Studenti iz Hrvatske potpiruju sukobe u Srbiji, a u Hrvatskoj ćute, i ne smeju da pisnu protiv vlasti! (video)
Večernje novosti 12.12.2024 | Novosti onlajn
![Pametnom dosta: Studenti iz Hrvatske potpiruju sukobe u Srbiji, a u Hrvatskoj ćute, i ne smeju da pisnu protiv vlasti! (video)](https://nstatic.net/523/38532523vgkhos.jpg)
HRVATSKI studenti podržavaju studentske blokade u Srbiji, a u svojoj zemlji manji od makovog zrna.
Foto: Printscreen Na N1 su ushićeno saopštili da je podrška srpskim studentima stigla iz "susjedne" Hrvatske a podršku im pruža jedan odsek fakulteta iz Rijeke. Lucija Grubelić - studentkinja iz Rijeke: "Mi smo studentska inicijativa i mi od samih početaka pratimo što se događa u Srbiji. Jedna od prvih javnih objava nam je bila izjava solidarnosti sa studentima u Srbiji, a nadamo se da će nam se pridružiti i drugi fakulteti!" Voditeljka N1: "A kakav je odnos