Усијали се телефони хитне помоћи у новогодишњој ноћи: Четири саобраћајке у Београду, туча у познатом ресторану: Девојка (23) тешко повређена
Блиц 01.01.2025

У Београду су се током ноћи догодиле четири саобраћајне незгоде, у којима је једна особа теже повређена, а четири лакше, речено је Тањугу у Хитној помоћи.
Девојка стара 23 године теже је повређена у саобраћајној несрећи на кружном току на Новом Београду синоћ око 20.34 сати и она је превезена у Ургентни центар. У том удесу лакше су повређене две особе. У преостале три саобраћајне незгоде лакше су повређене две особе. Како Блиц сазнаје, мушкарац (30) претучен је око 2 сата после поноћи испред једног познатог ресторана на Топчидеру. Он је, како нам је потврђено, са тешким телесним повредама превезен у Ургентни центар.