"Стање је апокалиптично": Наша глумица јавила се за "Блиц" из епицентра језивог пожара: Од дима не може да се дише, пепео је свуда (видео)
Блиц 09.01.2025

Најмање пет особа страдало је у огромним пожарима који су почели још у уторак у Лос Анђелесу и у околини овог града. Пожар још увек није зауздан и десетине хиљада људи, међу којима су и српски држављани, принуђене су да се евакуишу из својих домова.
Три највећа пожара у Палисадесу, Итону и Херсту, сада пламте на површини од чак 22 милиона и 600 хиљада квадратних метара. За "Јутро на Блиц" уживо се из Лос Анђелеса јавила глумица Дуња Стојановић. - Тренутно се налазим у Санта Моници, што је близу мог краја, где сам иначе била смештена, то је у Брентвуду који се налази одмах иза брда до места где је избио први пожар. Могу да кажем да је апокалиптично стање. Чујем се са људима који овде живе доста дуго и нико












