"Нећу да вам држим говоре" - и онда одржа говор: Снимак говора Драгана Бјелогрлића, сви се питају где је запело и да ли је под дејством нечега (видео)
Курир 02.02.2025

Драган Бјелогрлић, глумац и један од иницијатора Прогласа, обратио се синоћ на скупу студената у блокади, који су обуставили саобраћај на мостовима у Новом Саду.
Сама чињеница да се он, уз Зорана Кесића, Ивана Ивановића и Јелену Обућину, обратио студентима у блокади, изазвала је негодовање дела високошколаца који не желе да се протест политизује. Бјелогрлић је говор почео речима: "Нећу да вам држим говоре". Друштвеним мрежама круже снимци његовог говора, а многи корисници примећују да изгледа погубљено, да је имао проблема са читањем написаног, а неки су уз духовите опаске тврдили и да је под дејством опојних