Ministar Gašić obišao pripadnike 98. vazduhoplovne brigade: Ulaganja u naoružanje i vojnu opremu dala veoma vidljiv rezultat (foto)
Kurir pre 1 dan
Ministar odbrane Bratislav Gašić obišao je danas pripadnike 98. vazduhoplovne brigade na vojnim aerodromima „Narednik-pilot Mihajlo Petrović“ u Nišu i „Morava“ kod Kraljeva.
O stanju u jedinici i planiranim zadacima u narednom periodu, ministra Gašića informisao je komandant 98. vazduhoplovne brigade pukovnik Dragan Mrdak. Tom prilikom, ministar odbrane razgovarao je i sa pripadnicima Brigade o daljem poboljšanju uslova života i rada i njihovog standarda. Ministar Gašić izrazio je zadovoljstvo stanjem u jedinici i istakao da su ulaganja u naoružanje i vojnu opremu u Ratnom vazduhoplovstvu i protivvazduhoplovnoj odbrani, ujedno i u 98.