Bila u braku sa kolegom, prevarila ga, pa napustila Srbiju: Našu pevačicu bivši muž stavio na stub srama: "Izdala me na najokrutniji način"
Blic pre 3 sata
![Bila u braku sa kolegom, prevarila ga, pa napustila Srbiju: Našu pevačicu bivši muž stavio na stub srama: "Izdala me na…](https://nstatic.net/530/38920530uqgkrq.jpg)
Pevačica Dragana Rakčević bila je u braku sa kolegom Mirkom Gavrićem, a njih razvod bio je veoma turbulentan i propraćen skandalom.
Nakon razvoda od Mirka Gavrića, Dragane Rakčević se povukla iz javnosti i preselila u Ameriku. Dragana je godinama bila prateći vokal najvećim zvezdama naših prostora, a nedaavno je progovorila o saradnji sa Svetlanom Cecom Ražnatović i Sašom Matićem. - To je velika odgovornost, ali mogu da kažem da sam imala sreće da mi se kockice tako poklope da sam mogla da sarađujem sa njima i to duže vreme. Ta energija je prelepa i to mi je mnogo značilo u sazrevanju muzčkom,