Slaven Došlo ponovo vodi PZE: Nagrađivani glumac koji i dalje pamti pitanje Mirjane Karanović
Danas pre 4 dana | Ivona Dubičanin
![Slaven Došlo ponovo vodi PZE: Nagrađivani glumac koji i dalje pamti pitanje Mirjane Karanović](https://nstatic.net/193/38941193jyvtle.jpg)
Glumac Slaven Došlo i ove godine je jedan od voditelja Pesme za Evroviziju. „Odrastao sam gledajući Evroviziju u porodičnom okruženju i sad mi je genijalno što ću se naći na toj sceni.
Jedino kome mislim da je više drago je verovatno moja mama“, rekao je Došlo za Danas prošle godine. Prošle godine se odlično snašao u ulozi voditelja na RTS-u, a sada će ponovo biti u istoj ulozi. Glumac koji podržava studente na svojim društvenim mrežma, ove godine će sa Kristinom Radenković, Stefanom Popovićem, Draganom Kosjerinom i novim kolegom Đorđem Živadinovićem Grgurom, voditi polufinala, kao i finale Pesme za Evroviziju koje će se održati 1. marta. Slaven