Drama u Novom Sadu, policija upala u kladionicu: Sa dugim cevima i štitovima "uleteli" u lokal, začulo se "lezi dole" (foto)
Kurir pre 1 dan | 192
![Drama u Novom Sadu, policija upala u kladionicu: Sa dugim cevima i štitovima "uleteli" u lokal, začulo se "lezi dole" (foto)](https://nstatic.net/007/38947007htbltb.jpg)
Dramatičan prizor snimljen je tokom večeri na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu, kada je veliki broj pripadnika policije "upao" u jednu kladionicu.
Naime, na snimku koji je objavljen na društvenim mrežama može se videti desetak pripadnika policije sa dugim cevima i štitovima koji nešto pre 21 čas utrčavaju u kladionicu. Na snimku koji kruži mrežama moglo se čuti "lezi dole". Trenutno nema informacija o tome da li je prijavljena pljačka ili neka druga vrsta incidenta. Još uvek nema zvaničnih podataka da li ima privedenih ili povređenih lica. Kurir.rs/192 Pljačka restorana u centru Beograda