"Spava sa deset muškaraca i dobije emisiju" Lea Kiš isprozivala voditeljku, a ona joj uzvratila bez dlake na jeziku
Kurir pre 11 sati
!["Spava sa deset muškaraca i dobije emisiju" Lea Kiš isprozivala voditeljku, a ona joj uzvratila bez dlake na jeziku](https://nstatic.net/020/38950020wtadig.jpg)
Voditeljka Lea Kiš iza sebe ima karijeru dugu 30 godina, a jednom prilikom potkačila je nove koleginice, odnosno voditeljke koje vode rijaliti programe.
Voditeljka "Elite" Ivana Šopić, koja nema dlake na jeziku, tada je bez pardona odgovorila Lei. - Neko može da se uvredi kada ga nazovu voditeljka! Verovatno se vređa onaj kome je voditeljski posao da svojim gostima služi slane rolate i na silu se smeje, kao mnogi koji su prozivali nas voditelje iz rijalitija. Ja opet kažem, nek dođe bilo ko od tih voditelja koji služe meze i smeju se iz čista mira, da odrade emisiju koju ja vodim. Smatram da sam ultra talentovana