Postoji jedna nesporna činjenica u postupku protiv Šarića: Tužilac nastavio sa iznošenjem završnih reči pred presudu, traži 15 godina zatvora za Pljevljaka!
Kurir pre 2 dana
![Postoji jedna nesporna činjenica u postupku protiv Šarića: Tužilac nastavio sa iznošenjem završnih reči pred presudu…](https://nstatic.net/998/38957998ziuqjr.jpg)
Tužilac za organizovani kriminal Goran Jović rekao je danas pred Specijalnim sudom u Beogradu, u postupku protiv Darka Šarića i ostalih optuženih za planiranje ubistva i pokušaj diskreditacije svedoka saradnika u drugompostupku, Nebojše Joksovića, da su Skaj poruke između Šarića i njegovog tadašnjeg advokata Dejana Lazarevića dokaz da su pravili plan da ga ubiju na Drinskoj regati. Podsetimo, u vreme kada tužilaštvo tvrdi da je Šarić organizovao kriminalnu grupu