„RTS pumpanje“: Vanja Bajović gostovala je u „Takovskoj 10“, ali su facijalne ekspresije voditelja bile rečitije od svih u studiju
City magazine pre 1 sat
![„RTS pumpanje“: Vanja Bajović gostovala je u „Takovskoj 10“, ali su facijalne ekspresije voditelja bile rečitije od…](https://nstatic.net/244/38967244tffwkv.jpg)
U sinoćnjem gostovanju na RTS-u u emisiji „Takovska 10“ Vanja Bajović, vanredna profesorka Pravnog fakulteta Univerziteta u Beogradu, govorila je da u „pozadini pada nadstrešnice leži korpucija“.
Bajović koja je iznela stav i mišenje na temu bilo je ispraćeno reakcijom voditelja Zorana Stanojevića koja nijednom gledacu sinoć nije mogla da promakne, prenosi nova.rs. „Kako dokazujemo da se iza ovog slučaja krije korpucija. Ako je nešto koštalo pet puta više od planiranog i prvobitno ugovorenog automatski se radi o nekoj proneveri. Sada se postavlja pitanje zašto Tužilaštvo za organizovani kriminal nije odmah reagovalo, što je bilo dužno po zakonu da reaguje.