"Dok su Vodili revoluciju, Šolak se obogatio za 1,5 milijardi evra" Vučić o prodaji SBB: "Total TV uskoro će pripasti Telekomu, N1 i Nova S na mreži SBB"

Kurir pre 3 dana
"Dok su Vodili revoluciju, Šolak se obogatio za 1,5 milijardi evra" Vučić o prodaji SBB: "Total TV uskoro će pripasti…

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić večeras je gostujući u Hit tvitu govorio i o prodaji SBB-a od strane Dragana Šolaka.

Kako je istakao, čeka se da se završi takozvani klozing i da kada to budu sve će se promeniti. Kaže da će građani imati sve kanale tada na svim operaterima, sem N1 i Nove S, koji su potpisali ekskluzivitet sa SBB i da će ostati samo tamo. - Vodili su revoluciju i terali mlade ljude da "ginu" za ideale, Šolak se obogatio za milijardu i po evra dodatnih, od toga je 600 miliona Telekom, ostalo su čehoslovački PPF... Do sada ima milijardu i po više evra u džepu. Onog

Povezane vesti »

Ključne reči

Politika, najnovije vesti »