Preživeo je Holokaust i obreo se sam u tuđoj, čudnoj zemlji: Jedan od filmova godine „Brutalista“ pretpremijerno na Oskar reviji

Nova pre 2 dana  |  Autor: Jelena Koprivica
Preživeo je Holokaust i obreo se sam u tuđoj, čudnoj zemlji: Jedan od filmova godine „Brutalista“ pretpremijerno na…

"Oskar revija", namenjena svim ljubiteljima sedme umetnosti, biće održana od 20. februara do 2. marta u Sinestar bioskopima u Srbiji.

Uoči predstojeće dodele nagrada Oskar u Sinestarovim bioskopima u Beogradu, Novom Sadu, Pančevu i Zrenjaninu publika će moći da pogleda ostvarenja nominovana za prestižno priznanje. To je prilika da se doživi čarolija filma na velikom platnu uz vrhunsku sliku i zvuk, neposredno pre dodele Oskara koja je zakazana za 2. mart u holivudskom Dolbi teatru. Filmska „Oskar revija“ donosi najatraktivnije naslove nominovane za Oskara, a od 11 filmova pretpremijerno će 27.

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »