„Scene iz Sremske Mitrovice govore da je jedino Vučić svestan da je kraj na vidiku“
Nova pre 3 sata | Autor: Fonet
![„Scene iz Sremske Mitrovice govore da je jedino Vučić svestan da je kraj na vidiku“](https://nstatic.net/538/39012538fdyjjq.jpg)
Potpredsednica Srbija centra (SRCE) i poslanica dr Tijana Perić Diligenski izjavila je danas da vlast Srpske napredne stranke ne shvata ozbiljnost trenutka u Srbiji i da se na skupu u Sremskoj Mitrovici pokazalo "da je jedino Aleksandar Vučić svestan da je kraj na vidiku". „Mi smo na ivici građanskog rata.
Scene iz Sremske Mitrovice govore nam da je jedino Aleksandar Vučić svestan da je kraj na vidiku. Dok su se ostali radovali on je jedini gledao put ravnice i bio svestan da se peva labudova pesma, da je kraj centralizaciji vlasti, kraj kriminogenoj hobotnici, da moraju da se redefinišu uslovi života i promeni politička scena“, navela je Perić Diligenski u pisanoj izjavi. Ona je ocenila da se „menja vrednosni sistem“ i da su „mladi i studenti politička avangarda