Орлови допутовали у Финску, Петрушев поручује: "Против нас сви желе да се покажу и зато морамо сваки пут да будемо на висини задатка"
Курир 20.02.2025

Мушка кошаркашка репрезентација Србије допутовала је у Финску где се у петак састаје са националним тимом те земље у првој утакмици фебруарског ФИБА квалификационог прозора за Европско првенство.
Селектор Светислав Пешић повео је на пут 14 кошаркаша који конкуришу за сутрашњи дуел. На списку су Алекса Аврамовић, Душан Ристић, Урош Трифуновић, Душан Беслаћ, Бориша Симанић, Михаило Петровић, Богољуб Марковић, Алекса Раданов, Дејан Давидовац, Филип Петрушев, Аријан Лакић, Балша Копривица, Марио Накић и Асим Ђуловић. „Очекујем јако добру игру и да покажемо да смо ми Србија. Увек желимо да изгледамо добро, јер против нас сви желе да се покажу и зато морамо