Ovu vest su svi čekali! Ceo svet je stao kada se fudbaler srušio na travu! Otkriveno u kakvom je stanju napadač Fiorentine!

Kurir 24.02.2025
Ovu vest su svi čekali! Ceo svet je stao kada se fudbaler srušio na travu! Otkriveno u kakvom je stanju napadač Fiorentine!

Na sinoćnoj utakmici italijanske Serije A između Verone i Fiorentine viđena je stravična scena, pošto se na terenu srušio napadač Mojze Ken! Nekoliko trenutaka pre toga dobio je snažni Italijan udarac u glavu, nakon čega se vratio na teren i posle par trenutaka pao na travu.

Svi su se uspaničili, igrači su dozivali pomoć, lekari su odmah prišli i na nosilima ga izneli sa terena. Ipak, danas nam stižu fantastične vesti jer je Kin noćas posle posmatranja otpušten iz bolnice na kućno lečenje! Ken igra fantastično u Firenci, postigao je 19 golova na 30 utakmica i najvažniji je igrač tima. Fiorentina se nalazi na 6. mestu Serije A sa 42 osvojena boda iz 26 utakmica, ali su us eriji od tri neuspeha.

Pročitajte još

Air Šeško

Air Šeško

Velike priče pre 14 minuta
Vitese pred gašenjem

Vitese pred gašenjem

Sportski žurnal pre 1 dan

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »