Pao sneg u Srbiji

B92 18.03.2025  |  RINA
Pao sneg u Srbiji

Tokom noći kiša je prešla u susnežicu i sneg u novovaroškom i zlatiborskom kraju. Palo je nekoliko centimetara novog snega.

Saobraćaj na deonici puta od Zlatibora do Prijepolja, odvija se bez većih problema. "Na pojedinim tačkama prisutna je poledica, pa se savetuje vozačima oprez. Put je prohodan, sneg se nije u velikoj meri zadržavao na kolovozu", kaže za RINU jedan od vozača. Na terenu su raspoložive putarske službe, koje rade na čišćenju i posipanju kolovoza.

Pročitajte još

Ključne reči

Društvo, najnovije vesti »

I u udvorištvu treba naći meru

I u udvorištvu treba naći meru

Radar pre 28 minuta
Glup kao top

Glup kao top

Radar pre 28 minuta
Zaboravi, ako možeš

Zaboravi, ako možeš

Radar pre 28 minuta
Kako nastaju vođe

Kako nastaju vođe

Radar pre 28 minuta