Откривамо разлог туче Уроша Блажића: Посвађао се са цимером у ћелији око фрижидера, а онда је уследио хаос! Затворски чувари реаговали у секунди!
Блиц 18.03.2025

Урош Блажић (23), који је осуђен на 20 година затвора за масакр у селима око Младеновца, потукао се у притворској јединици Окружног затвора у Смедереву.
Из Управе за извршење кривичних санкција потврђено је "Блицу" да се инцидент у ком је учествовао Урош Блажић догодио у понедељак око 20 сати и то након расправе са једним од притвореника. Према незваничним сазнањима "Блица" Урош Блажић се прво посвађао са притвореником и то око фрижидера! - Блажић и притвореник чији идентитет није саопштен у клинч су дошли због заједничког фрижидера који су добили на коришћење. Није познато шта је тачно био разлог за свађу, али












