Тврдили да нису видели повреде на девојчици! Срамне речи мајке и очуха детета (7) злостављаног на Палилули: Девојчица имала сломљена ребра, опекотине од цигарета!
Блиц 21.03.2025

Дејана С. (24) и Адам К. (39), мајка и очух девојчице која је затечена у кући на Палилули са стравичним повредама по целом телу, након хапшења су тврдили да нису приметили да девојчици нешто фали и да никада нису видели повреде!?
Како сазнаје "Блиц", обоје су након хапшења тврдили да су бринули о девојчици, али да никада нису видели да има повреде. А несрећно дете, готово да нема дела тела на којем није имала повреде! Језиви случај злостављања детета откривен је када је Дејана С. мајка девојчице отишла у полицију са фрактуром носа и пријавила свог невенчаног супруга Адама К. за насиље у породици. Полиција је одмах отишла на лице места и у кући у којој су живели затекла седмогодишњу