Лукашенко честитао Путину Дан јединства народа две земље: "Само заједно можемо успешно да се суочимо са изазовима времена"
Блиц 02.04.2025

Председник Белорусије Александар Лукашенко честитао је руском колеги Владимиру Путину Дан јединства народа две земље, саопштила је прес-служба председника белоруске државе.
Москва и Минск само заједно могу успешно да се суоче са изазовима времена, поручио је Лукашенко у честитки поводом Дана јединства народа Русије и Белорусије, преноси РИА Новости. "Пројекат интеграције наших земаља допринео је стицању непроцењивог искуства у различитим областима изградње државе, откривању огромног креативног потенцијала белоруске и руске привреде и формирању алата који нам омогућавају да заједнички решавамо широк спектар проблема било које