"Крајње је време за једно бепче": Рада Манојловић раскинула са дечком, па изненадила плановима: "Нека се оствари трудноћа, бићу најсрећнија"
Блиц 19.04.2025

Оно што Раду Манојловић не заобилази су питања о томе када ће се удати и када ће родити дете. И док је вешто изебегавала одговоре, сада је први пут проговорила о трудноћи-
Рада Манојловић каже да се труди да празнике проводи код куће у Четережу, а ако јој обавезе другачије диктирају онда остане у Београду. Исто је тако и за Ускрс, па још увек не зна где ће га провести. Са сестром Мајом за коју је веома везана проводи сваки слободан тренутак на релацији Београд - Пожаревац - Четереже где живи њихов отац Раде којем је највећа жеља да се оствари као деда. Како сада прича, Рада Манојловић сматра да би 2026. година била идеална за бебу.









