Олимпијакос остао без центра!

Б92 23.04.2025
Олимпијакос остао без центра!

Кошаркаш из Гане Нејтан Менса није више члан Олимпијакоса, саопштио је клуб из Атине.

Менса (27) је у Олимпијакос дошао 11. децембра прошле године, али се није наметнуо тренеру Јоргосу Барцокасу. Одиграо је само два меча уз Евролиги ове сезоне, а на терену је укупно провео мање од шест минута. У сезони 2023/24 Менса је играо за Шарлот Хорнетсе и одиграо је 25 мечева у НБА лиги, а ове сезоне је наступао за развојни тим Сан Антонио Спарса у Развојној лиги. У просеку је имао 5,4 поена, шест скокова и две блокаде по мечу. Током универзитетских дана је

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »