Estrada se okuplja na jednom mestu! Sneki, Rada Manojlović, Mile Kitić i Sanja Maletić stižu u Rakovicu! Dočekaće ih Ivan Gajić, a ovo je povod!
Kurir pre 22 dana

U utorak 13. maja u Centru za kulturu i obrazovanje Rakovica biće održana manifestacija "Majsko leto", koja se organizuje punih 13 godina.
Kao i svake, i ove je u prvom delu predviđen takmičarski deo programa za najbolju kompoziciju festivala u više kategorija, gde će se u stručnom žiriju naći Miša Mijatović, Ljiljana Jevremović, Zoran Starčević, Dragiša Golubović Golub i Jasmin Mangafić. U revijalnom delu programa nastupiće istaknuta imena naše muzičke scene, koja će dobiti zaslužena priznanja. Među dobitnicima su Snežana Babić Sneki, Sanja Maletić, Rada Manojlović, Jelena Broćić, Željko Šašić, Mile