Саслушан Милош Ниловић Руњо: Пронађен му арсенал оружја и муниције! Држао збројевку без серијског броја, валтер, револвер таурус... Познато и како се бранио!
Курир 17.05.2025 | Информер

У Вишем јавном тужилаштву у Београду саслушан је Милош Ниловић Руњо (35) због сумње да је у возилу којим је управљао неовлашћено носио већу количину ватреног оружја са припадајућом муницијом.
Осумњичени је на саслушању негирао извршење кривичног дела, али није желео да детаљно износи одбрану, нити да одговара на питања. Након саслушања тужилаштво је судији за претходни поступак предложило да му се одреди притвор због опасности од бекства, да не би утицао на сведоке, те да не би поновио кривично дело у кратком временском периоду. Наредбом о спровођењу истраге на терет му се ставља кривично дело Недозвољена производња, држање, ношење и промет











