Dušku Vučinić dočekao sin po povratku sa Evrovizije: "Princ bi prošao u finale da je žiri glasao", progovorila o promeni nastupa: "Ja u tome nisam učestvovala..." (video)
Blic 19.05.2025

Duška Vučinić vratila se večeras u Beograd iz Bazela, nakon završene "Evrovizije", a na aerodromu Nikola Tesla dočekao ju je dvadesetčetvorogodišnji sin Aleksa.
Voditeljka je bila dobro raspoložena, pa je pred našim kamerama rekla svoje utiske posle velikog takmičenja. - Moraju malo da mi se slegnu utisci. Bila sam u jako maloj kabini, bez vazduha, prevruće je bilo. Bilo mi je ugodno da gledam ceo taj spektakl. Bilo je intenzivno. Ne vraćam se u Beograd razočarana. Volela bih da je Stefan ušao u finale, mislim da je zaslužio. Da je žiri glasao u polufinalima, gotovo da sam sigurna da bi Princ ušao u finale. Kako je tako je