"Тело су довезли чамцем, могли смо само да констатујемо смрт" Тужилаштво истражује смрт девојке (19) у Будви, огласила се и Хитна помоћ
Вечерње новости 28.05.2025

ОСНОВНО државно тужилаштво у Котору проверава како је тачно страдала Т.Р. (19) из Новог Сада која је погинула у Будви током парасејлинга. Она је, наиме, са више од 50 метара висине пала у воду. Она је након пада, барком превезена у градску марину, где је екипа Хитне помоћи констатовала њену смрт.
Фото: Схутерстоцк/Друштвене мреже/илустрација Руководилац јединице Хитне помоћи у Будви Митар Радуловић рекао је за Телевизију Црне Горе да је екипа хитне помоћи у 11 сати и 3 минута примила позив да се десила несрећа на мору, односно да је особа пала са велике висине и да је тешко повређена. - У року од пар минута екипа је била на лицу места када су чамцем донели женско тело без знакова живота, тако да су колегинице које су биле у смени само констатовале смрт.












