Аквапарк стопиран! Надзор и извођач не могу да се договоре. Павловић: „Напамет да расписујем нешто – сигурно нећу“ [ВИДЕО]
Глас југа 11.06.2025
![Аквапарк стопиран! Надзор и извођач не могу да се договоре. Павловић: „Напамет да расписујем нешто – сигурно нећу“ [ВИДЕО]…](https://nstatic.net/305/39851305wbjxin.jpg)
„Аквапарк је тренутно у фази завршетка измене грађевинске дозволе, на основу разговора и сагласности извођача и надзора на лицу места, који се активно баве тиме да усагласе окончану ситуацију.
Ми не можемо да идемо у следећи корак док не усагласимо ситуацију коју има надзор и коју има извођач радова“, рекао је Павловић. Према његовим речима, управо то усаглашавање биће кључна тачка за даљи корак – преговоре са Министарством привреде о јавно-приватном партнерству, јер град више не жели да улаже сопствена средства у овај пројекат. „Не желим да више један динар из градске касе оде за изградњу таквог објекта. Један такав објекат у свету није вођен од











