Mia Borisavljević zgrožena na putovanju! Otišla na porodični odmor, a od prizora joj pozlilo: Smrad je neobjašnjiv, nemaju restoran, ni normalnu školu!
Kurir pre 1 dan

Pevačica Mia Borisavljević odlučila je da ode na zasluženi odmor, koji provodi na porodičnom putovanju, ali kada je došla na destinaciju bila je u najmanju ruku zgrožena prizorom.
Doživela je, kako kaže, šok onim što ju je zateklo, jer tamo nemaju normalnu školu, restoran i ceo grad neverovatno neprijatno miriše. Iako nije jasno naglasila o kojoj zemlji je reč, po pesmi koja prati Instagram objavu, zaključujemo da je pevačica Mia Borisavljević posetila Indiju. Ona se svojim pratiocima obratila porukom da je dovoljan samo jedan dan da bismo shvatili lepotu naše zemlje. "Jedan dan nam treba da živimo i radimo u ovakvoj zemlji da bismo voleli