Isplivao snimak cece Ražnatović iz stana čede Jovanovića! Evo šta je pevačica radila na privatnom druženju u domu političara i sa kim je bila! (video+foto)
Kurir pre 5 sati

Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović juče je, kako je Kurir pisao, posetila političara Čedomira Jovanovića u njegovom domu na Novom Beogradu.
Nju je ispred zgrade sačekao njihov bliski prijatelj prijatelj, Aleksandar Kos, koji ju je uveo u stan. Aleksandar je sada na svom Instagramu podelio snimak kako se zabavlja sa Cecom i pokazao trenutak druženja u Čedinom stanu. Oni su se snimali u sasvim opuštenom izdanju dok su pevali njene hitove, a u pozadini su se mogle čuti njene pesme. "Moja ljubav najveća ikada", napisao je Kos u opisu objave, na šta je Ražnatovićka reagovala: "Na tvom je srcu moj autogram",