Свуда крв и разнета тела: Језиви снимци у православној цркви у Дамаску: У нападу бомбаша самоубице погинуло најмање 20 цивила док су 53 рањена (фото/видео)
Блиц 23.06.2025

Језиве слике и снимци појавили су се после напада бомбаша-самоубице на православну цркву у Дамаску у ком је до сада погинуло око 20 особа, како јавља Сирија ТВ.
Мушкарац је најпре запуцао а онда је детонирао експлозивну направу у цркви током службе. На снимцима и фотографијама виде се тела како леже у локви крви, док полиција односи делове настрадалих верника у кесама. Крв је и свуда по степеништу, по зидовима, док људи покушавају да рашчисте хаос у уништеној црви. Клупе су разнесена, зидови оштећени, олтар разнесен, а многе иконе уништене. Сиријско министарство унутарњих послова објавило је да је бомбаш самоубица који












