Sin zagrebačkog biznismena priveden zbog ubistva: Ivan izrešetan sa 16 metaka usred dana: Motiv zločina je ljubavni trougao?

Blic pre 5 sati
Sin zagrebačkog biznismena priveden zbog ubistva: Ivan izrešetan sa 16 metaka usred dana: Motiv zločina je ljubavni trougao?

Zagrebačka policija privela je 38-godišnjeg muškarca koji se dovodi u vezu sa ubistvo Ivana K. (33) u naselju Dubrava. Intenzivnim operativnim radom na terenu, osumnjičeni je danas oko 16:10 časova pronađen i uhapšen u vikendici na području Sesveta. Prema nezvaničnim informacijama, reč je o 38-godišnjem A.A., sinu zagrebačkog biznismena.

Podsetimo, ubistvo se dogodilo 6. jula nešto posle 17 časova, kada je na šetalištu nedaleko od crkve odjeknulo više hitaca. Ljudi koji žive u blizini potvrdili su da su čuli oko 15 pucnjeva. Nakon što su hici ispaljeni, na stazi je ostalo beživotno telo 33-godišnjeg muškarca, dok je počinilac pobegao. Portal Index.hr je imao uvid u snimak nadzorne kamere sa jedne nekretnine u blizini mesta ubistva. Na snimku se tačno u 17:19:30, u nedelju 6. jula 2025. godine, čuje

Povezane vesti »

Balkan, najnovije vesti »