Nožem napali taksiste: Kraljevačka policija rasvetlila razbojništva, uhapšena dvojica muškaraca: Jednog pretukli palicom
Blic pre 21 dana

Kraljevačka policija uhapsila je E.J. (20) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio dva krivična dela razbojništvo.
On i A.Đ. (21) iz Kraljeva se sumnjiče da su 9. jula, uz pretnju nožem, od dvojice taksista nakon vožnje oteli novac, kao i da su jednom od njih metalnom palicom naneli teške telesne povrede. Policija je A.Đ. uhapsila neposredno nakon što je, kako se sumnja, počinio razbojništva i nakon zadržavanja do 48 sati određen mu je pritvor do 30 dana. E. J. je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Višem javnom tužilaštvu u Kraljevu.