"Preteruješ sa botoksom, zatvorila si oči": Popularnu Srpkinju napali na mrežama, ona se pravda: "Jagodice sam radila pre godinu dana"
Blic pre 27 dana

Starleta i bivša rijaliti učesnica, Aleksandra Subotić (28), odgovarala je na pitanja pratilaca na Instagramu gde se suočila sa kritikama.
Aleksandra je dosta promenila svoj izgled prethodnih godina, a sada su je pratioci zbog toga napali. - Zašto preteruješ sa jagodicama, imaš sitne oči koje zatvaraš tolikim botoksom? Čemu to? - glasilo je pitanje. - Mora da ste me pomešali sa nekim, a i vidim da vam estetska medicina nije jača strana. Jagodice nisam stavljala preko godinu dana. Botoks čela radim redovno jer ne želim bore. Želim da moja koža bude glatka i sjajna i zaista puno novca ulažem u negu -