Posledice slučaja seksualnog prestupnika sve veće, Tramp preti tužbom: Da li je došlo vreme da se objave svi dosijei o Epstinu? (VIDEO)

Danas pre 20 dana  |  S. D.
Posledice slučaja seksualnog prestupnika sve veće, Tramp preti tužbom: Da li je došlo vreme da se objave svi dosijei o…

Sve veći pritisak na administraciju Donalda Trampa naveo je američkog predsednika da naloži svojoj državnoj tužiteljki, Pam Bondi, da zatraži objavljivanje svedočenja velike porote vezanog za slučaj seksualne trgovine u kojem je učestvovao Džefri Epstin, piše Gardijan.

Sve ovo dolazi u trenutku kada Tramp pokušava da umanji kontroverzu oko priče objavljene u Volstrit Žurnalu (WSJ), u kojoj se navodi da je američki predsednik dao svoj doprinos u vidu crteža nage žene u albumu za Epstinov 50. rođendan. Predsednik je izjavio da je pismo falsifikat i da će tužiti WSJ zbog priče. Posledice slučaja Epstin dodatno su zakomplikovale planove republikanaca u Predstavničkom domu da u četvrtak glasaju o zakonu koji Tramp zahteva, a koji

Povezane vesti »

Ključne reči

Svet, najnovije vesti »