"Duguje joj: 8.000 evra" Taki Marinković šokirao o Filipu Caru: "Uhapsiće ga policija, Maja i ja smo bili na informativnom razgovoru"
Blic pre 2 dana

Otac starlete Maje Marinković, Radomir Marinković Taki, je progovorio o svojoj ćerki Maji Marinković koja će od septembra postati deo Zadruge 9 Elite, ali se i dotakao Filipa Cara i otkrio da njegovoj ćerki duguje 8.000 evra.
Naime, Maja Marinković je potpuno promenila izgled otkako se pojavila u rijalitiju. Ona je nekada izgledala potpuno drugačije, i uložila je mnogo novca u estetske korekcije. Njen otac Taki Marinković ističe da podržava svoju ćerku. - Maja je to uradila i sve joj lepo stoji, svi bi to uradili da su u mogućnosti. Maja zna šta radi, Maja kad se pojavi na Zadrugoviziji i bilo gde, ma zbog nje staju autobusi na ulici da bi se slikali sa njom. Sad kad smo bili u Crnoj