Kao deca roditelja oštećenog sluha, preuzeli na sebe ulogu novinara istraživača i pokrenuli jedinstvenu instagram stranicu Upoznajte „NSzasve”
Dnevnik pre 17 sati

Instagram stranica „NSzasve” pokrenuta je sa ciljem da informacije poput vesti, dešavanja i obaveštenja koja se tiču našeg grada budu dostupne osobama sa invaliditetom na znakovnom jeziku sa titlovima i zvučnim opisima.
Ovo je samim tim i prva inkluzivna strana koja je privukla veliku pažnju i šire javnosti, a kako je sve počelo, pitali smo predsednicu Društva tumača i prevodilaca za znakovni jezik Ninu Baranovski, koji stoje iza ove praktične ideje. – Naše udruženje postoji od 2015. godine i okuplja decu gluvih roditelja, sa željom da napravimo pristupačno okruženje prvenstveno za naše roditelje, a onda i za njihove prijatelje. Prvo smo krenuli iz oblasti prevođenja i edukacije