Виса као Исак
Б92 06.08.2025

Фудбалер Брентфорда Јоан Виса вратио се тренинзима са првим тимом после конструктивних разговора са тренером Китом Ендрусом, али и даље жели да напусти клуб, пренели су британски медији.
Виса и Ендрус су разговарали јутрос на тренингу, после две недеље затегнутих односа нападача и клуба, пренео је Би-Би-Си (ББЦ). Договорено је да се Виса врати тренинзима са првим тимом, први пут откако је одлучио да напусти припреме Брентфорда у Португалу, 21. јула. Он жели трансфер у Њукасл током летњег прелазног рока како би играо у Лиги шампиона ове сезоне. Фудбалер из Конга је на одласку из тренинг кампа запретио да више неће ни тренирати ни играти за







