Igra sa torbom na glavi: Dala na nju čak 17.000 evra! Ćerka Harisa Džinovića presrećna: "toliko dugo sam Čekala ovu priliku" (foto)
Blic pre 2 sata

Influenserka Đina Džinović, ćerka folk pevača Harisa Džinovića i modne kreatorke Meline Džinović, sve je aktivnija na društvenim mrežama, a sad je iznenadila sve kratkim klipom koji je osvanuo na njenom Instagram profilu.
Snimala se kako igra sa torbom na glavi, a bila je i te kako srećna što poseduje istu, koju potpisuje čuveni brend i koju je platila čak 17.000 evra. - Čekala sam toliko dugo na priliku da je ponovo izvadim iz ormana - navela je Đina Džinović u opisu objave. Nosila je letnju haljinu koja je naglasila njene obline, a pogled sa terase na kojoj je bila pucao je pravo na more, dok je na kraju snimka skinula torbu sa glave, pa se zavodljivo snimala. Melina Džinović