Skandal u Bosni - mladoženja i svatovi došli s muzikom, a onda im je mlada priredila šok: "Obećala je brak, a onda nas ostavila na cedilu"

Blic pre 3 sata
Skandal u Bosni - mladoženja i svatovi došli s muzikom, a onda im je mlada priredila šok: "Obećala je brak, a onda nas…

Svadbeno veselje planirano u Bužimu pretvorilo se u neprijatnost i poniženje, kada se mlada nije pojavila na sopstvenom venčanju.

Mladoženja Muhamed Š. i njegova porodica čekali su je više od četiri sata, dok je ona putem poruka neprestano odlagala dolazak, da bi na kraju prekinula svaku komunikaciju. Prema tvrdnjama porodice mladoženje, mlada Mejra V. iz mesta Lubarda prethodno je pristala na brak i dogovorila susret sa svatovima ispred pošte u Bužimu tačno u 13 časova. Svatovi su stigli svečano obučeni, sa muzikom i poklonima, ali – mlade nije bilo. Devojka je putem poruka više puta

Bosna »

Ključne reči

Zabava, najnovije vesti »