Poruka ljubavi na plaži, pa duvanje svećice na torti sa misterioznim momkom: Kija Kockar pokazala detalje sa puta u Portoriko: "Volim te" (foto)
Blic pre 23 sata

Pobednica prve "Zadruge" Kristina Kija Kockar donedavno je bila u Čikagu, a onda je obavestila sve da je odatle otputovala u Portoriko, te pokazuje sijaset detalja sa ove destinacije na Karibima.
Kija je pokazala poruku ljubavi na plaži, koja je, po svemu sudeći, od dečka kog dugo krije od javnosti. - Ja volim Kiki - pisalo je na engleskom jeziku u pesku. Malo potom, mogli smo da vidimo i kako on duva svećicu na maloj torti, ali i kako provode vreme u kockarnici. Kija Kockar se pohvalila novcem u kockarnici, te napisala: - Veni, vidi, vici (dođoh, videh, pobedih)! Od 1 dolara do 100! Podsetimo, Kija je prošle nedelje podelila svoja izdanja sa jednog