Пуштена студенткиња која је јуче ухапшена у градском превозу

Бета 20.08.2025

Студенткиња Филозофског факултета Теодора Гардовић, која је јуче ухапшена у градском превозу због сумње да је вандализовала просторије Српске напредне странке, пуштена је да се брани са слободе.

Теодора је око 14 часова изашла из Палате правде у пратњи полиције и саопштила окупљеним грађанима и колегама који су дошли да је подрже, да је пуштена да се брани са слободе и да је против ње поднета само прекршајна пријава, преноси телевизија Н1.

"Мене су ухапсили у аутобусу 511 на путу ка Сремчици. Кад смо стигли у 29. новембар рекли су ми да ћу бити задржана преко ноћи, али ми нису рекли због чега конкретно. Касније и је речено да то има везе са разбијањем просторија СНС-а у Цвијићевој улици. Ја гађала каменицама и петардама нисам, али ваљда није било довољно ухапшених жена", рекла је Гардовић за Н1.

(Бета, 20.08.2025)

Повезане вести »

Кључне речи

Друштво, најновије вести »