Филипе, сине, у дубаи се иде са 35! Ово је нека друга звезда: Зоран Мока Славнић без длаке на језику о свом миљенику и вољеном клубу! Поменуо и Партизан!

Курир пре 23 дана
Филипе, сине, у дубаи се иде са 35! Ово је нека друга звезда: Зоран Мока Славнић без длаке на језику о свом миљенику и…

Зоран Мока Славнић, легендарни кошаркаш и један од најпознатијих играча КК Црвена звезда, с великим нестрпљењем очекује да види екипу црвено-белих у новој сезони.

Посебне емоције Зоран Славнић гаји према Црвеној звезди. Ти је опште позната ствар. Редован је на утакмицама кошаркаша уназад неколико сезона. Имао је у разговору за Курир, Мока и поруку за свог миљеника Филипа Петрушева који је напустио Мали Калемегдан. КК Црвена звезда променила је прилично састав у односу на прошлу сезону. Нови играчи су Девонте Грејем, Чима Монеке, Семи Оџелеј, Ебука Изунду, Џордан Нвора, Хасиел Риверо, Тајсон Картер, Стефан Миљеновић,

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »