То нико не сме да уради: Ево шта Сека Алексић тражи пред сваки наступ: Увела сарадницима строго правило да би била одморна

Блиц 05.09.2025
То нико не сме да уради: Ево шта Сека Алексић тражи пред сваки наступ: Увела сарадницима строго правило да би била одморна

Певачица Сека Алексић није превише захтевна када је рајдер листа пред наступе у питању, али постоји ствар за коју истиче да би сви требало да поштују.

Наиме, Сека никако не дозвољава да се у њеном бекстејџу конзумира дуван, јер јој дим смета, а увек жели да јој грло скроз буде одморно пре него што изађе на бину. Сека такође увек тражи флаширану воду, расхлађену или на собној температури, а осим тога нема превише жеља и лака је за сарадњу. Дино Мерлин, са друге стране, има мало другачије захтеве. Он жели да у гардероби има веће огледало како би пре изласка на сцену могао да провери да ли је све на свом месту.

Прочитајте још

Кључне речи

Забава, најновије вести »