(Video) Radovi u stanu Jovane Jeremić: Otvorila vrata doma, a zidni sat joj sa njenim likom, svuda lavovi i životinjski print: "Majstor Mihajlo menja moj život"
Blic pre 8 sati

Jovana Jeremić danas je angažovala majstore u svom domu u Beogradu, a kako je rekla jedan od njih kad god joj dođe pokrene promene u njenom životu.
Jovana je kačila slike u stanu, pa se obratila širokom auditorijumu. - Moj Mihajlo je gradio ovaj stan i doneo mi životne promene. Nismo se videli tri godine i danas je došao. Sam. Da donese promene. Inače, u Jovaninom stanu mogu se videti razne slike, kao i zidni sat sa njenim likom. Takođe, u spavaćoj sobi ima sliku ogromnog lava, ali i jarko tigrastu posteljinu. Jovana Jeremić izgubila je oca koji joj je bio velika podrška. - Mene je Bog transformisao, sve što