Auto sleteo u kanal i zapalio se: Teška saobraćajna nesreća u Staroj Pazovi: "Muškarac ima serijski prelom rebara, žena tečnost u stomaku"
Blic pre 3 sata

Saobraćajna nesreća u kojoj su dva lica teško povređena dogodila se noćas oko 3 sata u Vinogradskoj ulici u Staroj Pazovi, kada je automobil, iz do sada ne utvrđenih razloga, sleteo sa puta i zapalio se.
Prema rečima izvora, u momentu saobraćajne nesreće, u vozilu su se nalazile dve osobe starosti 45 i 48 godina, koje su zadobile teške telesne povrede. Ekipa hitne pomoći je uz pomoć vatrogasaca izvukla obe osobe iz vozila, nakon čega su odmah prevezeni u najbližu zdravstvenu ustanovu. - Muškarac je dovezen u ambulantu reanimacije u pratnji hitne medicinske pomoći, ima prelom butne kosti i serijski prelom rebara, a žena ima tečnost u stomaku i oboje su zbrinuti -