Непријатно: Закерберг ухваћен како се извињава Трампу на вечери у Белој кући! Све забележено на врућем микрофону, мреже "умиру" од смеха (видео)
Блиц 07.09.2025

Директор Мете Марк Закерберг постао је главна тема на друштвеним мрежама након што је његов неспретни разговор са Доналдом Трампом, током вечере у Белој кући, забележен на „врућем“ микрофону.
На свечаној вечери коју је председник САД организовао за највише лидере технолошке индустрије присуствовали су и Бил Гејтс (Мајкрософт), Сергеј Брин (Гугл) и Тим Кук (Епл). Током разговора о будућим инвестицијама, Закерберг је објавио да ће Мета уложити више од 600 милијарди долара у САД до 2028. године. - Ох, па мислим да ће то бити нешто као… не знам, најмање 600 милијарди долара до 2028. - рекао је Закерберг, на шта је Трамп уз осмех одговорио: - То је много.