Liga šampiona u punom sjaju: Dekijev sin na "dobroj strani" istorijske utakmice, a prava bura na gostovanju Bajera (video)
Večernje novosti pre 1 dan

Fudbaleri Klub Briža pobedili su večeras na svom terenu Monako rezultatom 4:1 u meču prvog kola Lige šampiona, ali to je bila samo polovina "prve porcije" današnjeg programa u elitnom nadmetanju.
FOTO: Tanjug/AP Monako nije primio tri gola u prvom poluvremenu neke utakmice Lige šampiona još od 6. novembra 2018... a i tada mu je to uradio Klub Briž, kao i večeras. Bilo je i 4:0 za raspoložene Belgijance, pre nego što su šokirani igrači ekipe iz Kneževine postigli utešni pogodak. Golove za Briž dali su Nikolo Tresoldi u 32. minutu, Rafael Onjedika u 39, Hans Vanaken u 42. i Mamadu Dijakon u 75. minutu. Srpski fudbaler Aleksandar Stanković, 20-godišnji sin