INTERVJU Jovana Maletić, autorka filma sa svedočenjima studenata koji su preživeli brutalne napade: “Bili su bukvalno na ivici života i smrti”
Nova pre 2 sata | Autor: Ana Marković

Na TV Nova večeras će biti prikazan dokumentarni film “Ožiljci slobode” u kojem četvoro studenata - Sonja, Kristina, Ana i Luka ekskluzivno svedoče o brutalnim napadima kojima su bili izloženi na protestima.
Autorka Jovana Maletić navodi za Nova.rs da njeni sagovornici ne žale sebe, ne plaše se i ne kaju se što su došli u situaciju da im “životi vise o koncu”. Koji je tvoj najjači utisak iz filma? Koji segment bi izdvojila? Moj najjači utisak jeste to na koji način ti mladi ljudi gledaju na ono što im se dogodilo i kroz šta su prošli. Oni ne žale sebe, ne plaše se i ne kaju se što su došli u situaciju da im „životi vise o koncu“. Ono što mi je reklo svo četvoro