Arhiva vesti 04.11.2025
Vučić o saopštenju tužilaštva za organizovani kriminal: Preterao sam, ali sam govorio istinu
Sputnik 04.11.2025
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da nikada nije hteo da vrši uticaj na Javno tužilaštvo za organizovani kriminal i da je u emisiji „Ćirilica“ malo preterao u načinu na koji je govorio, ali ističe da je govorio istinu. „Što se tiče reakcije… »
Iskasapio ženu, pa pokazao bratu šta je uradio: Ispovest majke osumnjičenog za ubistvo kod Leskovca ledi krv u žilama
Mondo 04.11.2025
Muškarac D.D. (43) osumnjičen je za ubistvo nevenčane supruge K.G. (36) i policija traga za njim od ponedeljka uveče. On se sumnjiči da ju je ubio u selu Pečenjevce kod Leskovca nakon čega je pobegao, a za "Informer" se oglasila majka osumnjičenog, E.D… »
U okolini Kruševca zaplenjeno 58 kilograma kanabisa, uhapšena dva muškarca
Radio 021 04.11.2025
Policija je u okolini Kruševca zaplenila 37 stabljika kanabisa teških 58 kilograma i uhapsila dva muškarca, saopštila je danas lokalna policija. U saopštenju se G.I. (60) i N.I. (34) sumnjiče za neovlašćenu proizvodnju i stavljanje u promet droga. Zasad… »
Srbi na sceni: Naše sudije, posmatrač i delegat sutra na mečevima Lige Evrope
Večernje novosti 04.11.2025
SRPSKI fudbaski sudija Nenad Minaković biće u sredu uveče glavni arbitar na utakmici četvrtog kola Lige Evrope između Mitjilanda i Seltika. Minakoviću će pomagati sunarodnici Nikola Borović i Boško Božović, dok je UEFA za četvrtog sudiju odredila Milana… »




