Pogledajte defile Jelene Egorove u minijaturnom bikiniju: Ovako se Mongolka koja predstavlja Srbiju na Mis Univerzuma prošetala na Tajlandu (video)
Kurir pre 4 sati | Ona.rs)

Na Tajlandu se odvija jedno od najiščekivanijih takmičenja za Mis Univerzuma, a društvene mreže su preplavljene najnovijim snimcima i fotografijama.
Među takmičarkama je i Jelena Egorova, Mongolka koja predstavlja Srbiju, i njeni snimci uveliko izazivaju pažnju u našoj zemlji. Od trenutka kada se saznalo da Jelena nije izabrana tradicionalnim putem, već da je kupila pasoš prošle godine, u Srbiji se podigla prava prašina. Ljudi su spekulisali, komentarisali i raspravljali o tome kako ona uopšte može da nosi nacionalnu titulu. Sada konačno imamo priliku da vidimo kako Jelena predstavlja našu zemlju. Takmičarke su






